2016-05-05
MODNIE NA PLAŻY

Lato tuż tuż… Jesteście przygotowane? Bez względu na to, gdzie będziecie spędzać wakacje, warto skorzystać ze słońca. Każdej z nas należy się wypoczynek i odrobina lenistwa! Zatem wskakujmy w strój kąpielowy!

Nie wszyscy lubią leżeć plackiem na ręczniku i smażyć się w słońcu. Ale chyba każda Pani lubi, jak jej skóra ma ładny, brązowy odcień. Spacery brzegiem morza czy zabawa w gronie rodziny lub przyjaciół, to czysta frajda dla nas i naszej skóry! Nie muszę chyba przypominać, o odpowiednim zabezpieczaniu przed promieniami UV i korzystaniu ze słońca z umiarem ;) Zdrowie najważniejsze!

Jednakże, chcę przypomnieć, że jeżeli nie idziemy na plażę nudystów, to warto zadbać o jakieś fajne, plażowe wdzianko ;) Na całe szczęście, jak pisałam w poprzednim wpisie, moda plus size jest w rozkwicie, świadomość kobiet wzrasta i coraz łatwiej jest znaleźć coś dla siebie.

Jest coraz więcej modeli strojów kąpielowych dla kobiet o pełniejszych kształtach. Panie z obfitym biustem powinny pamiętać o solidnie skrojonej górze kostiumu – szerokie ramiączka i fiszbiny utrzymają piersi, nadadzą im ładny kształt i nic nie będzie się nam „wpijać”. Kobiety o pełnych biodrach i udach mogą poszukać spodenek na plażę. Dobrym rozwiązaniem jest również chustka przepasana w biodrach lub talii. By wysmuklić tułów i nadać mu wcięcia, należy wybrać dół z wysoką talią. Bezpiecznym rozwiązaniem jest też strój jednoczęściowy. 

Możliwości jest wiele. Nie zawsze jednak udaje się nam kupić wymarzony strój. Nie każda firma sprzedaje kostiumy kąpielowe w większych rozmiarach. Gdy już taka się trafi – L, XL czy XXL znikają z półek najszybciej! Dlaczego? Bo dużo jest krągłych kobiet i każda z nas chce dopasować do swojej figury jak najładniejszy strój! 

Nie zapominajmy, że nie należy się z nikim ścigać. Będąc na plaży zobaczymy różne ciała. To powinno być miejsce, gdzie żadna z nas nie będzie się wstydzić. W końcu chodzi o to, by odpocząć i wystawić skórę do słońca ;)

A może by tak całkiem zrzucić ubranie…? :)

 

Komentarze
00
Dodaj komentarz
Proszę wpisać imię
Proszę wpisać komentarz
Oceń artykuł
wyślij
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy