2016-05-26
BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ...

Co znaczy „być kobietą”? Nie da się na to jednoznacznie odpowiedzieć, bo kobiety to istoty złożone, które w życiu codziennym pełnią mnóstwo ról. Z ostatnich obserwacji na pewno mogę stwierdzić, że być kobietą, to żyć pełną piersią, spełniać się, rozwijać zawodowo… W tym wszystkim, oprócz pasji, jest również miejsce na pielęgnację ogniska rodzinnego, gospodarowanie domem, oraz niesienie pomocy i wsparcia dla tych, którzy tego potrzebują. Ale do wszystkiego trzeba dojść i nie zawsze droga jest usłana różami. Każda decyzja i próba niesie ze sobą ryzyko porażki. Kobiety są silne i mają w sobie tę moc, by wziąć na swoje barki zarówno sukcesy, jak i niepowodzenia. To właśnie istota bycia kobietą. Tylko kiedy znaleźć czas, by zająć się sobą…?

Okazja ku temu była na początku maja, podczas Charytatywnego Pokazu Mody „Być kobietą” w Białej Podlasce. Właśnie wtedy, Panie miały szansę udowodnić, że wszystko da się pogodzić! Można być szefową, matką i żoną, oraz super-zadbaną, kwitnącą kobietą! 

W moich strojach zaprezentowały się modelki z dużym bagażem doświadczeń, które wyróżnia to, że swoją mądrość przekazują innym. Pod postacią wychowywania dzieci, doradzania małżonkowi, inspirowania współpracowników czy, po prostu, poprzez dzielenie się swoją energią i pasją… Wśród nich były: Bernadeta Puczka, Bożena Szyc, Anna Litwiniuk, Ewa Woźniak, Renata Stefaniuk i Anna Chwałek. 

To przedsięwzięcie nie udałoby się, gdyby nie Pani Anna Stolarczuk, która była głównym organizatorem pokazu mody. Na co dzień jest trenerem-szkoleniowcem, kuratorem sądowym oraz przewodniczącą Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Po godzinach, jest mamą Patryka i gdy tylko może, angażuje się w akcje niesienia pomocy najbardziej potrzebującym. 

Pokaz w Białej Podlaskiej zaliczam do udanych. Mam nadzieję, że do zobaczenia! Może tym razem w Salonie Firmowym Marzena Efir w Lublinie? ;) 

 

Komentarze
00
Dodaj komentarz
Proszę wpisać imię
Proszę wpisać komentarz
Oceń artykuł
wyślij
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy