2016-06-04
- 50 KILOGRAMÓW MNIEJ I 4 LATA PÓŹNIEJ

Historia jakich wielu, duża nadwaga, problemy ze zdrowiem. Cukrzyca, nadciśnienie by wreszcie usłyszeć - Pani Marzeno to ostatni dzwonek na zmianę życia i powalczyć o życie. Mocne słowa od lekarza otrząsnęły mnie z letargu.

Większość z Was zna mnie lub też moją historię. Moje życie zawsze toczyło się wokół szycia, a maszyna była jak najwierniejszy kompan. Reszta nie miała takiego znaczenia, waga również.

Pomysł na własne studio kiełkował i dojrzewał wraz ze mną, by wreszcie podjąć zdecydowane kroki. I tak 10 lat temu powstało Studio Krawieckie sygnowane moim nazwiskiem. Pracując z klientkami, coraz lepiej rozumiałam ich potrzeby, sama przecież byłam (i jestem) plus size.

Ubierałam je, tworząc ich własne historie, pomagając by czuły się pięknie, by wiedziały, że każda z nas, niezależnie od rozmiaru, może być kobieca, elegancka i atrakcyjna. Rozumiejąc potrzeby klientek sama jednocześnie chowałam się ze swoimi problemami, ukrywając je coraz głębiej.

Otrzeźwienie przyszło 4 lata temu, właśnie po wspomnianej diagnozie. Czułam, że jestem bliska załamania, nie wiedziałam jak i od czego mam zacząć. I tak w moim życiu, pojawiła się osoba, która pomogła mi w podjęciu decyzji oferując pomoc i wprowadzając w moje życie Vianesse.

I tak bez żadnych diet i z początku bez żadnych ćwiczeń, schudłam, ustąpiły także schorzenia i bóle... Po roku z Vianesse czułam, że czas najwyższy zadbać o ruch i spożytkować energię, która we mnie siedziała. Moim sercem owładnęła joga!

Minęły cztery lata, ja szczuplejsza, lżejsza o 50 kilogramów, szczęśliwa, czuję, że mogę wiele. Mój projekt Pokochaj Siebie powstał z potrzeby dzielenia się swoją wiedzą i doświadczeniem oraz z miłości do kobiet.

Teraz już wiem jak można osiągnąć zdrową siebie, by móc cieszyć się życiem. Dziś tańczę, szyję, realizuje swoje marzenia krok po kroku.

A nie byłoby to możliwe bez Vianesse.

Jeżeli szukacie, a nie wiecie jak poradzić sobie ze swoją wagą, macie problemy zdrowotne, zwróćcie się do mnie. Opowiem Wam o Vianesse, pomogę, doradzę.

Specjalnie też dla Was, sprowadzam Vianesse z Niemiec, dzięki czemu jest dostępny od ręki, między innymi, w moim Salonie Firmowym w Galerii Olimp, Lublin.

Śmiało pytajcie, piszcie, dzwońcie: 537 414 054, [email protected]

Marzena Efir

 

 

 

Komentarze
00
Dodaj komentarz
Proszę wpisać imię
Proszę wpisać komentarz
Oceń artykuł
wyślij
Beata bilinska
08-06-2016, 07:12
Jaka cena
Beata bilinska
08-06-2016, 07:12
Jaka cena