2016-06-13
ZAWÓD KRAWCOWA

Od pewnego czasu panuje trend powrotu do rzemiosła. Coraz więcej osób projektuje, wykonuje różnego rodzaju prace własnymi rękoma, powstają nowe firmy a wszystko to z duchem czasu i naszego zamiłowania do rzeczy ładnych, gustownych czy też unikatowych.

Trend ten, zaczął się kilka lat temu, gdy w telewizji pojawiły się pierwsze programy o śpiewaniu, gotowaniu, tańczeniu czy też właśnie o szyciu. Okazuje się, że w Polakach drzemią najróżniejsze talenty, wystarczy je tylko rozbudzić.

I tak, dzięki modzie na sztukę i design, powraca szacunek do pracy rzemieślniczej.

To umiejętności szycia określają nas, jako zawodowców w swojej dziedzinie, bez zdobytego warsztatu nie można by było mówić o tworzeniu i kreacji.

Mój zawód to krawcowa i nic w tym złego, dzięki doświadczeniu wypracowanym przy maszynie, opanowałam najróżniejsze techniki szycia. A zespół mój, to krawcowe z prawdziwego zdarzenia, ich talent to sprawne dłonie.

Studio Krawieckie to nie tylko praca twórcza, to również wykonywanie wszelkich poprawek, przeróbek. Skracamy, zwężamy, szyjemy ubrania firmowe, stroje na spektakle, itp..

Studio Efir specjalizuje się w Plus Size, ale nasza oferta usług jest znacznie szersza.

Dlatego też, jeżeli szukacie dobrej krawcowej lub projektanta mody, możecie znaleźć to w jednym miejscu - w Studio Krawieckim Marzeny Efir. ;)

Marzena Efir

 

 

 

Komentarze
00
Dodaj komentarz
Proszę wpisać imię
Proszę wpisać komentarz
Oceń artykuł
wyślij
Mariola
10-07-2016, 23:25
Pani Marzena szyje na odległość ja obecnie mieszkam w Irlandii i zamawiałam sukienki szyte " na odległość " z których bardzo jestem zadowolona.
Agnieszka
27-06-2016, 10:09
Ciekawe czy można uszyć coś na odległość...:) da się tak? U mnie nie ma takiej krawcowej :( Powinny Panie skorzystać z http://www.krawcowanajuz.pl/ żeby więcej kobiet w rozmiarze Plus Size o Paniach usłyszało bo widzę, że piękne Panie szyją i na pewno potrafią doradzić jaki materiał i jaki fason najlepiej będzie pasował do figury. Pozdrawiam cieplutko
Jagoda
13-06-2016, 15:20
Teraz to ciężko o dobrego fachowca - dobrą krawcową. Dobrze wiedzieć gdzie się udać na ewentualne poprawki lub na zakupy. Pozdrawiam ciepło. :)