2016-07-15
MODA NA ECO

Nad zalewem Sulejowskim, ale w kalifornijskich klimatach odbyła się nie tak dawno, bo 25 czerwca, impreza promująca naturalne środowisko i ekologię.  I tak „Świat na głowie w Sulejowie” na stałe wpisał się w kalendarz imprez, promujących przyrodę Gminy Sulejów.

Świat na głowie to kolejna edycja eventu, do którego coraz chętniej dołącza grono gwiazd szklanego ekranu.

Jedną z atrakcji tego dnia, był wieczorny pokaz mody. W Roli modeli i modelek wystąpiły nasze gwiazdy kina: Izabela Trojanowska, Sylwia Wysocka, Jolanta Mrotek, Anna Powierza, Renata Pękul, Dorota Głowacka -  Lesień, Tomasz Stockinger, Jan Monczka, Bartosz Żukowski, Mirosław Jękot i Michał Lesień

W pięknych okolicznościach przyrody, w nieco chłodniejszym klimacie ruszyły gwiazdy na wybieg. Pokaz otworzyła kolekcja Anety Michalskiej. Jej zwiewne kreacje również i mnie zachwyciły. Przysłowiową wisienką na torcie była kobieca kolekcja, w kolorze szampana. Panowie zaprezentowali pasujące do całości designerskie t-shirty. Całość była kolekcją mojego pomysłu, wykonana przez Studio Krawieckie Marzeny Efir.

Organizatorom serdecznie gratuluję pomysłu i poziomu imprezy.

Wspaniale było mieć możliwość uczestniczenia w tego typu wydarzeniu. To również ogromny zaszczyt pracować z takimi osobami.

A Gmina Sulejów, to niezwykłe miejsce na udany odpoczynek. Woda, lasy, ścieżki rowerowe, nie jednego zachwycą i oczarują.

Zatem, nie pozostaje nic innego, jak wybrać się do Sulejowa. Jak sami organizatorzy podkreślają „bo tu lasy pachnące, rzeki płynące…, woda czysta…a kiedy woda czysta, ryby tańczą twista….”J

Marzena Efir

 

Ps. Jeżeli macie niedosyt informacji o samym wydarzeniu, załączam linki do artykułów oraz filmu promującego event:


http://4allwomen.pl/297/news/5/cat/502

http://www.planetakobiet.com.pl/artykul-5469-swiatnaglowiewsulejowie.htm

http://www.ikmag.pl/miesiecznik/rozmaitosci/swiat_na_glowie_w_sulejowie_za_nami_patronat_medialny_imperium_kobiet.html

https://www.youtube.com/watch?v=JyaNNRAsxaM&feature=youtu.be

 

Komentarze
00
Dodaj komentarz
Proszę wpisać imię
Proszę wpisać komentarz
Oceń artykuł
wyślij
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy