2016-07-29
KIEDYŚ - TYSIĄCE PLANÓW, DZIŚ - JEDNO MARZENIE…

„Kiedyś miałam tysiące planów, głowę wypełniały mi marzenia (mniej lub bardziej realne). Dziś mam tylko jedno pragnienie – jedno, ale za to niezwykle silne:  Bardzo chcę żyć!(…)”
Tak oto pisze o sobie Kasia Janiszek, 23 letnia dziewczyna, którą nie tak dawno poznałam.

Kasia zachorowała na jesieni 2015 roku, a zaczęło się bardzo banalnie. Zwykły ból głowy przerodził się w niepokojące objawy, które skończyły się niedowładem. I tak trafiła na badania. Diagnoza – guz mózgu. Od tamtej pory zaczęła się walka o życie. Pierwsza operacja i następnie radio i chemioterapia. Niestety wyniki były bezwzględne… Po wizycie u lekarza okazało się, że jest nawrót. Jedynym ratunkiem jest ponowna operacja, ale ta w Polsce niesie ze sobą duże ryzyko. Dlatego Kasia chce spróbować powalczyć o życie i zdrowie w Niemczech.

Została już zakwalifikowana do operacji, ale niestety jej rodziny nie stać na wydatek w wysokości 160 tysięcy. I dlatego mój apel do Was, nie bądźmy obojętni, pomagajmy, wspierajmy.

Takie niewielkie cegiełki w kwotach 10 zł lub więcej to dla nas często wydane sumy, których nie kontrolujemy czy też się nie zastanawiamy jak je wydajemy. Dziesięć złotych to mogą być dwie porcje dużych lodów, to może być kawa lub też ciastko w kawiarni. Czy to aż tak duża kwota?

Nie tak dawno organizowany był festyn na rzecz Kasi, w ramach niego można było zlicytować wiele ciekawych rzeczy (np. auto;)).

Ja też wspieram Kasie i proszę o wsparcie w imieniu jej rodziny.

Jedną z możliwości wsparcia i zrobienia również czegoś dla siebie, jest aukcja METAMORFOZA.

To pełna metamorfoza dla jednej osoby. Macie szansę zmienić swój wizerunek w 100 procentach,
spotkać się z ekspertami i otrzymać jedyne i niepowtarzalne konsultacje.
 

Metamorfozę Wizerunku rozpocznie Adam Świszcz, który dobierze odpowiedni kolor włosów do typu urody oraz dopasuje linię cięcia zgodnie z obowiązującymi trendami.
Kolejnym etapem metamorfozy zajmie się szkoleniowiec firmy Glazel - Anna Żarko, która wykona indywidualną lekcję makijażu. P. Ania pokaże również, w jaki sposób przemienić dzienny makijaż w wieczorowy. Udzieli informacji jak dbać o cerę. Osoba, która wylicytuje tę Metamorfozę Wizerunku otrzyma również drobny upominek od firmy Glazel.

O ubiór zadbam ja ;). Doradzę w jakich kreacjach dana osoba będzie wyglądać najlepiej, pokaże pewne triki, podpowiem jakie kolory będą odpowiednie a czego bezwzględnie należy unikać. Zwycięzca aukcji otrzyma również od Salonu Firmowego Marzena Efir voucher na zakupy w butiku.

Na koniec metamorfozy, Maciej Wijatkowski wykona sesje zdjęciową wraz z fotorelacją PRZED i PO.

Cena wywoławcza: 1000zł, bo to cel jedyny w swoim rodzaju, to cel walki o życie młodej dziewczyny.
Dlatego jeżeli marzysz o pełnej metamorfozie to ta okazja jest jedyna i niepowtarzalna!
A może już niedługo masz urodziny?. Podpowiedz rodzinie i znajomym jak mogliby zrobić Ci przyjemność czyniąc też coś pięknego dla innej osoby, dla Kasi.

Metamorfoza Wizerunku może odmienić twoje życie, a Kasi dać szansę na życie.

To jak, pomożecie?

Kasie wspiera i zbiera fundusze, Fundacja Alivia: https://skarbonka.alivia.org.pl/katarzyna-janiszek

Profil FB Kasi: https://web.facebook.com/walczymzRakiem/?fref=ts&_rdr

I Bezpośredni link do licytacji na allegro: http://allegro.pl/show_item.php?item=6354778169

 

Komentarze
00
Dodaj komentarz
Proszę wpisać imię
Proszę wpisać komentarz
Oceń artykuł
wyślij
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy