2016-08-21
APETYT NA ŻYCIE

Czas wakacji to dla większości z nas okres odpoczynku i oderwania się od codzienności. Słońce ładuje akumulatory, nastraja pozytywnie i od razu mamy większy apetyt na życie!

Nie tak dawno postanowiłam i ja odpocząć od pracy (nie tylko pracą człowiek żyje;)). I tak po bardzo długi czasie wyjechałam nabrać nowych sił i co najważniejsze, spędzić czas z najbliższymi.

Odpoczynek potrzebny jest każdemu z nas nie tylko do regeneracji, ale też do spotkań z rodziną, do wzajemnych zbliżeń, radości, rozmów.

Ja mój wolny czas wykorzystałam najlepiej jak mogłam. Spędziłam go z moim największym skarbem, jakim jest moja córka, odwiedziłam rodzinę, którą nie widziałam od lat i cieszyłam się czasem wzajemnych rozmów i wspomnień.

Choć był to niezwykle intensywny czas odpoczynku, cieszę się, że mogłam odbudować dawne kontakty rodzinne, że miałam czas na bycie z córką, tak po prostu.

Właśnie tak powinno być, balans między pracą a życiem prywatnym powinien być zachowany. I zdaję sobie sprawę, że wolne, urlop czy też odpoczynek staje się dobrem luksusowym każdego z nas. Zapędzeni w pracy, obowiązkach nie mamy czasu praktycznie na nic, ale pomimo wszystko i przede wszystkim należy pamiętać, po co żyjemy i dla kogo.

Marzena Efir, córka, siostra, żona, mama.

 

 

 

Komentarze
10
Dodaj komentarz
Proszę wpisać imię
Proszę wpisać komentarz
Oceń artykuł
wyślij
Monia
29-08-2016, 20:39
Pani Marzeno tyle szczerych a zarazem pieknych słów nie czytałam od dawna w internecie. Dobrze, że tak profesjonalna stylistka nie boi sie pokazywac swojego rodzinnego oblicza:) Pozdrawiam serdecznie:)