2016-09-19
EAST FASHION – MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MODY W LUBLINIE
Za nami pierwsza edycja Festiwalu East Fashion. Podczas trzydniowego maratonu mody na wybiegu w Lubelskim Centrum Konferencyjnym i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zaprezentowało swoje kolekcje wielu znakomitych projektantów. W ich gronie nie mogło też zabraknąć naszego Studia Krawieckiego Marzena Efir. 

Warto podkreślić, że wydarzenie uświetnił swoją osobą, sam mistrz Jerzy Antkowiak, legenda polskiej mody.

Pokazy, które widzowie mogli zobaczyć zachwycały różnorodnością i kolorytem z całego świata. Z Ukrainy przyjechali m.in. dyplomanci Lwowskiej Narodowej Akademii Sztuki, a trendy panujące na kontynencie afrykańskim reprezentowała Sylvia Omina z Kenii. 
 

Na wybiegu, oprócz modelek, można było zobaczyć gwiazdy sceny i srebrnego ekranu m.in: Izabelę Trojanowska, Sylwię Wysocką, Zofię Czernicką, Jolantę Mrotek-Grudzinską, Dorotę Głowacką-Lesień, Tomasza Stockingera, Mirosława Jękota, Arkadiusza Janiczeka i Michała Lesień-Głowackiego. Aktorzy prezentowali kreacje i dodatki kilkudziesięciu projektantów.

W czasie pokazów ogromny aplauz wzbudziła nasza wieczorowa suknia, którą zaprezentowała aktorka, wokalistka  - Jola Mrotek-Grudzińska. 

Dziękujemy organizatorom za zaproszenie i gratulujemy tak spektakularnego sukcesu.

Do zobaczenia za rok!

Marzena Efir

foto: Piotr Jaruga.

 

Komentarze
00
Dodaj komentarz
Proszę wpisać imię
Proszę wpisać komentarz
Oceń artykuł
wyślij
Ten artykuł nie ma jeszcze komentarzy