Blog
2016-10-14
AMELKA MARZYCIELKA, SIATKÓWCZAKA NISZCZYCIELKA

Amelka, to kolejna dziewczynka ze stwierdzonym siatkówczakiem.

Nie tak dawno mieliśmy możliwość wesprzeć akcję zbierania funduszy na leczenie dziewczynki w USA.

 

2016-09-19
EAST FASHION ? MIĘDZYNARODOWY FESTIWAL MODY W LUBLINIE
Za nami pierwsza edycja Festiwalu East Fashion. Podczas trzydniowego maratonu mody na wybiegu w Lubelskim Centrum Konferencyjnym i Centrum Spotkania Kultur w Lublinie zaprezentowało swoje kolekcje wielu znakomitych projektantów. W ich gronie nie mogło też zabraknąć naszego Studia Krawieckiego Marzena Efir. 

 

2016-08-31
NOWOŚCI Z SZAFY?

Sukienki długie, krótkie, bluzki, spódnice, kombinezony i inne nowości zawitały do sklepu online ww.sklep.efir.pl.

Ale to nie wszystko! Sprawdź sama...

 

2016-08-21
APETYT NA ŻYCIE

Czas wakacji to dla większości z nas okres odpoczynku i oderwania się od codzienności.

Słońce ładuje akumulatory, nastraja pozytywnie i od razu mamy większy apetyt na życie!

 

2016-08-06
GORĄCZKA LETNICH PROMOCJI

Czas wakacji to najlepszy moment na słodkie lenistwo. Słońce, plaża, woda i wspominane błogie lenistwo.
O tym większość z nas marzy myśląc o urlopie. Ale ilu z nas brak odpowiedniej garderoby spędza sen z powiek?

 

2016-07-29
KIEDYŚ - TYSIĄCE PLANÓW, DZIŚ - JEDNO MARZENIE?

„Kiedyś miałam tysiące planów, głowę wypełniały mi marzenia (mniej lub bardziej realne). Dziś mam tylko jedno pragnienie – jedno, ale za to niezwykle silne:  Bardzo chcę żyć!(…)”
Tak oto pisze o sobie Kasia Janiszek, 23 letnia dziewczyna, którą nie tak dawno poznałam.

 

2016-07-15
MODA NA ECO

Nad zalewem Sulejowskim, ale w kalifornijskich klimatach odbyła się nie tak dawno, bo 25 czerwca, impreza promująca naturalne środowisko i ekologię.  I tak „Świat na głowie w Sulejowie” na stałe wpisał się w kalendarz imprez, promujących przyrodę Gminy Sulejów.

Świat na głowie to kolejna edycja eventu, do którego coraz chętniej dołącza grono gwiazd szklanego ekranu.

 

2016-07-02
DUŻE JEST PIĘKNE

Ciągle kreowanie świata na bycie w rozmiarze 34+ powoduje pewien stereotyp myślenia, który przekłada się też na ogólnie dostępne produkty. I tak w zwykłych sieciówkach dostępne rozmiary zazwyczaj kończą się na 42.
U mnie każda Pani się ubierze, czy w rozmiarze 34 czy też 64. Bo moda nie zna słowa ROZMIAR. Moda to coś więcej, to pewien styl, trend, to poszukiwanie swojej ścieżki do dobrego wyglądu.

 

 

2016-06-20
KOBIETY NA PLUS

Czy rozmiar określa naszą osobowość, charakter, nasz typ?

Dla mnie plus size, to synonim kobiecej siły, piękna, wrażliwości. Bycie PLUS, to styl i sposób życia.

 

2016-06-13
ZAWÓD KRAWCOWA
Od pewnego czasu panuje trend powrotu do rzemiosła. Coraz więcej osób projektuje, wykonuje różnego rodzaju prace własnymi rękoma, powstają nowe firmy a wszystko to z duchem czasu i naszego zamiłowania do rzeczy ładnych, gustownych czy też unikatowych.

 

2016-06-04
- 50 KILOGRAMÓW MNIEJ I 4 LATA PÓŹNIEJ

 

Historia jakich wielu, duża nadwaga, problemy ze zdrowiem. Cukrzyca, nadciśnienie by wreszcie usłyszeć - Pani Marzeno to ostatni dzwonek na zmianę życia i powalczyć o życie. Mocne słowa od lekarza otrząsnęły mnie z letargu. 

 

 

 

2016-05-26
BYĆ KOBIETĄ, BYĆ KOBIETĄ...

Co znaczy „być kobietą”? Nie da się na to jednoznacznie odpowiedzieć, bo kobiety to istoty złożone, które w życiu codziennym pełnią mnóstwo ról. Z ostatnich obserwacji na pewno mogę stwierdzić, że być kobietą, to żyć pełną piersią, spełniać się, rozwijać zawodowo… W tym wszystkim, oprócz pasji, jest również miejsce na pielęgnację ogniska rodzinnego, gospodarowanie domem, oraz niesienie pomocy i wsparcia dla tych, którzy tego potrzebują.

 

2016-05-19
OBUWIE DLA KAŻDEJ Z NAS

Wiemy jak dobrać akcesoria, fryzurę i piękną kreację. Ale to nie wszystko! Modą zajmujemy się kompleksowo i nie możemy zapomnieć o ważnym elemencie naszego codziennego stroju – o butach! Pamiętajcie o paru wskazówkach, które należy uwzględniać przed wydaniem pieniędzy na zakup nowej pary…

 

2016-05-12
TOREBKI, TOREBECZKI, TOREBUNIE
Wydawać by się mogło, że dobór torebki rządzi się prostymi zasadami. Ma pasować do butów i stroju. Ale nie tylko… Torebka ma pasować do nas!

 

2016-05-05
MODNIE NA PLAŻY

Lato tuż tuż… Jesteście przygotowane? Bez względu na to, gdzie będziecie spędzać wakacje, warto skorzystać ze słońca. Każdej z nas należy się wypoczynek i odrobina lenistwa! Zatem wskakujmy w strój kąpielowy!