Blog
2016-04-28
PLUS SIZE NA TOPIE

W mediach coraz częściej pojawia się tematyka plus size. Magazyny chętnie publikują porady związane z trendami modowymi i trikami dla kobiet o zaokrąglonych kształtach. To podbija serca wielu Pań na świecie, bo mają z czym się zidentyfikować!

 

2016-04-20
MODOWE PROGRAMY

O tym, że Polki wyglądają pięknie, już pisałam wcześniej na blogu. Na ich świetny wygląd składa się z całą pewnością słowiańska uroda i wyczucie smaku. Ale to nie wszystko! Programy modowe również się do tego przyczyniają, mając duży wpływ na świadomość Polek. 

 

2016-04-14
NOWA FRYZURA, LEPSZY HUMOR

Na nasz wygląd składa się nie tylko ubranie czy biżuteria. Fryzura jest często znaczącym dopełnieniem tego, jak wyglądamy, ale również głównym determinantem naszego samopoczucia. Czy czujecie, że Wasza fryzura Wam pasuje? A może wiosna, pora rozkwitu, to dobry moment, by coś w sobie zmienić? Jak to mówią – jeżeli kobieta zmienia coś na swojej głowie, dokonuje również zmiany w swoim życiu.

 

2016-04-08
WIETRZENIE SZAF

Wiosna to taki okres, kiedy wszystko budzi się do życia. Ze snu wybudza nas już nie tylko gwar naszych dzieci, ale również śpiew ptaków. Wstajemy z łóżka z większym entuzjazmem. Tę nową energię należy zatem ubrać w coś równie nowego!

 

2016-04-01
STYLOWE POLKI

Czy wiecie, że Polki już 100 lat temu były uznawane za pięknie i elegancko ubrane kobiety? Zapewne wiele z Was słyszało historie babci, cioci czy mamy o tym, jakie skarby miały niegdyś w szafie. Jeżeli miałyście okazję dokopać się do ich starych ubrań, na pewno znalazłyście szykowne płaszcze, eleganckie kapelusze czy zdobne garsonki.

 

2016-03-25
KOBIETY DO SCHRUPANIA

Czasami, nawet mimo wysiłku, ciężkiej pracy i konsekwencji, nasza figura nie jest nawet zbliżona do ciał, które prezentują nam magazyny modowe. Nie zrażajmy się! Każda z nas jest inna. Jeśli wiemy, jak wyglądamy i jesteśmy świadome swoich walorów, możemy z łatwością je wyeksponować. Być seksowną to czuć się ze sobą dobrze i emanować pewnością siebie.

 

2016-03-18
ZDROWE CIAŁO, ZDROWY DUCH

Czuć się dobrze ze sobą to ogromny krok ku szczęśliwemu życiu. Jest wiele sposobów, by to osiągnąć. Strój to dużo, ale nie wszystko! Dlatego warto zadbać o ciało. Jak mówią, w zdrowym ciele zdrowy duch!

 

2016-03-11
ZATAŃCZ Z MARZENĄ EFIR

Taniec to sposób na wyrażanie siebie i doskonała okazja, by odkryć nieznane dotąd obszary naszej osobowości. Ta dziedzina sportu posiada całą gamę swych odmian, a LATIN-POP to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich kobiet, zwłaszcza tych, które potrzebują odważnego kroku ku zmianom! 

 

2016-03-03
OSCAROWA MODA

Jesteśmy na bieżąco kulturalnie i modowo! Mojej uwadze nie może zatem umknąć to, co działo się na czerwonym dywanie podczas rozdania Oscarów 2016! W nocy z niedzieli na poniedziałek mieliśmy okazję dowiedzieć się, jakie filmy zdobyły najważniejszą filmową nagrodę i który z aktorów zdobył upragnionego Oscara. Oglądaliście?

 

2016-02-26
TANECZNYM KROKIEM MARZENY EFIR
Gdy głowa pełna myśli, różnych emocji, mówię sobie STOP! Czas najwyższy zadbać o siebie i zrobić coś dla siebie. :)

 

2016-02-19
LUTY NA WYBIEGU

Połowa lutego za nami, a tyle się już wydarzyło! Wróćmy pamięcią do ostatnich  dwóch wydarzeń… ;)

 

2016-02-14
W POGONI ZA SZCZĘŚCIEM
Pragnienia, marzenia, realizacja tego, co w duszy gra. To główne determinanty moich działań i być może waszych. Ale zacznijmy od początku... 

 

2016-02-05
KTÓRĄ PORĄ ROKU JESTEŚ?
Zima za oknem nie musi determinować tego, jaką jesteś porą roku. Natomiast to, jakie masz włosy, cerę i oczy decyduje o tym, czy twój typ urody jest wiosną, latem, jesienią czy zimą. 

 

2016-01-28
EFIR NA EFKA, W RYTMIE ŻYCIA
Wiele się ostatnio dzieje. Za nami charytatywny Bal z Gwiazdami, który odbył się w zeszłym tygodniu w Warszawie. Tam miałam przyjemność poznać ciekawe osobowości, których zdjęcia znajdziecie na moim Facebook’u – zerknijcie! 

 

2016-01-22
JAK DOBRAĆ BIŻUTERIĘ
Z biżuterią jest podobnie, jak z ubiorem - nie każdy jej rodzaj będzie nam pasował. Warto się zastanowić, co podkreśli naszą urodę i jej nie zdominuje. Ponadto, nie każdej Pani pasuje złoto lub srebro. Należy się zastanowić jaki typ urody mamy: zimny czy ciepły.